Prihlásenie členov PKS
 
Internetový kurz zdravého životného štýlu organizovaný PKS
 
PKS podpora zdravého životného štýlu v STV:
 
návštevníkov: 181062
 
04.11.2020
GASTRA & KULINARIA 2020
 

Vážená obchodná spoločnosť,

 

 

dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou zúčastniť sa 2. ročníka veľtrhu GASTRA & KULINÁRIA 2020,

zaradenom v kalendári veľtrhov a výstav Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej Republiky.

 

Veľtrh zameraný na trendy modernej gastronómie, potraviny, nápoje a zdravý životný štýl, sa bude konať v termíne 4.- 7.11.2020 v priestoroch výstaviska Agrokomplex v Nitre.

Cieľom je komplexná prezentácia výrobcov a dodávateľov kvalitných potravín, nápojov a ingrediencií,

a tiež predstavenie inovácií v technológiach a vybavení pre potravinársky priemysel, gastronomické a ubytovacie zariadenia.

Veľtrh sa opať zamerá aj na podporu trendu návratu k lokálnym tradíciam a k lokálnym výrobkom vysokej kvality, ktorý dnes

predstavujú slovenskí výrobcovia.

 

Veľtrh GASTRA & KULINÁRIA 2020 bude sprevádzaný odborným programom (prednášky, workshopy, prezentácie noviniek na slovenskom trhu)

a pestrým sprievodným programom pre laicku verejnosť (praktické ukážky z gastronómie, riadené ochutnávky a degustácie, predstavenie noviniek a trendov).

 

Veríme, že Vás koncepcia a ciele tohto podujatia oslovia, rozhodnete sa našu ponuku na spoluprácu prijať a aktívne sa pripravovaného

veľtrhu GASTRA & KULINÁRIA 2020 zúčastniť.

 

V prípade Vášho záujmu radi poskytneme ďalšie informácie a súčinnosť na osobnom stretnutí, telefonicky, respektíve emailom.

 

Našim cieľom je nadviazať na veľmi úspešný 1. ročník podujatia a veríme, že nám aj v tejto nie jednoduchej dobe zachováte svoju priazeň,

a prídete predstaviť a podporiť svoje obchodné aktivity. V prílohe zasielame krátke ohliadnutie za premierovým ročníkom výstavy GASTRA & KULINÁRIA.

 

Tešíme sa na opätovné stretnutie a úspešnú spoluprácu s Vami.

GASTRA&KULINARIA2019_CISLA&FAKTY.pdf