Prihlásenie členov PKS
 
Internetový kurz zdravého životného štýlu organizovaný PKS
 
PKS podpora zdravého životného štýlu v STV:
 
návštevníkov: 181062
 
11.11.2019
India International Cooperatives Trade Fair
 

Dobrý deň prajem,

z poverenia veľvyslanca SR v Indii I. Lančariča, si Vám dovoľujeme dať do pozornosti, možnosť zúčastniť sa na prvom ročníku podujatia "India International Cooperatives Trade Fair", ktorý sa bude konať 11. - 13. novembra 2019 v priestoroch výstaviska Pragati Maidan v Dillí. V nadväznosti na očakávania organizátorov pôjde o najväčšie podujatie svojho druhu v Indii, keďže na príprave spoločne pracuje päť organizácií (NCDC, NEDAC, APEDA, NAFED, ITPO) a záštitu podujatiu udelili tri indické ministerstvá.

Cieľom veľtrhu je vytvoriť priestor pre podnikateľské subjekty, inštitúcie, organizácie, agentúry a samosprávy na vytváranie príležitostí a prehlbovanie širokej spolupráce v oblasti poľnohospodárstva a celého následného obchodného reťazca (obrábanie, starostlivosť, spracovanie, balenie, distribúcia, skladovanie, propagácia...).

Plánovaná účasť je až 2000 vystavovateľov z celého sveta. Počas podujatia budú prebiehať viaceré tematicky zamerané konferencie a panelové diskusie a pre účastníkov budú k dispozícii priestory na B2B rokovania.

Účasť na podujatí je bezplatná avšak v prípade záujmu o výstavnú plochu je potrebné sa registrovať vopred a zaplatiť poplatok, ktorého výška sa odvíja od krajiny pôvodu. Podrobnejšie informácie o veľtrhu ako aj kontakty na organizátorov a registračný formulár sú dostupné na stránke www.iictf.in

Dovoľujeme si Vás týmto poprosiť aby ste uvedenú ponuku rozšírili medzi svojimi členmi a v prípade záujmu o účasť nás aj spätne informovali aby sme Vám vedeli poskytnúť súčinnosť.

Vopred ďakujeme za pochopenie a spoluprácu

 

S pozdravom

 

 

PhDr. Patrik Líška

  1. tajomník | Ekonomický diplomat